Contact

Arne Haytsma
Telefoon: ​06 51 26 13 04

E-mail: a.haytsma@gmail.com

 

 

Het Netwerk Historisch Cultuurlandschap is een stichting en kent bestuursleden.
De stichting is gevestigd in Utrecht aan de Julianaweg nr 452 3523 XN Utrecht.  
De Stichting is opgericht op 19 september 2008 en is ingeschreven in het register van KvK Centraal Gelderland, onder nummer 0918 7179.

Het rekeningnummer van Stichting Netwerk Historisch Cultuurlandschap is  IBAN: NL15 TRIO0 7867 7317 0 . 


In het bestuur zitten de volgende personen:


Hans Renes | voorzitter | Universiteit Utrecht, Faculteit Geowetenschappen | j.renes@uu.nl

Patricia Braaksma | secretaris | Projectbureau Groene Hart | patriciabraaksma@hotmail.com 

 

Henk Baas | lid | Rijksdienst voor het Cultureel Erfgoed | h.baas@cultureelerfgoed.nl

 

Arne Haytsma | lid | a.haytsma@gmail.com

Theo Spek | lid | Rijksuniversiteit Groningen - Kenniscentrum Landschap | theo.spek@rug.nl

Jeroen Zomer | penningmeester| Rijksdienst voor het Cultureel Erfgoed| mail@jeroenzomer.nl

Maurice Paulissen | lid | Landscape historian Cultural Geography group Wageningen University | maurice.paulissen@wur.nl

​​